بخشدار سرباز کلات در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این طرح تفریحی و گردشگری با اعتباری افزون بر500 میلیون ریال در زمینی به مساحت 2 هزار مترمربع ساخته می شود.
مرتضی سایگانی افزود: شهرستان سرباز به دلیل کوهستانی بودن و عبور جاده ترانزیتی از حاشیه رودخانه زیبای سرباز مورد توجه مسافران برای تفریح و گردش است.
وی بیان کرد: این طرح تفریحی و گردشگری در میان درختان سرسبز نخل و باغات میوه های گرمسیری و در حاشیه رودخانه واقع شده است که می تواند به مکانی مناسب برای استراحت رانندگان و مسافران تبدیل شود.
وی گفت: در این بوستان تفریحی، امکانات رفاهی از جمله آلاچیق، بوفه و سرویس بهداشتی برای رفاه حال گردشگران در نظر گرفته شده است.
وی از همراهی خوب اعضای شورای اسلامی، معتمدان، ریش سفیدان و کارشناسان امور مالی و فنی بخشداری برای حضور در مراسم کلنگ زنی نخستین بوستان گردشگری روستای پیردان قدردانی کرد.
به گزارش برگترین سایت تفریحی ایران فانی 20 به نقل از ایرنا، بخش سرباز با 444 پارچه آبادی وروستا، 200 شورای اسلامی و 180 دهیاری دارد.
بخش سرباز با هشت هزار و 594 کیلومتر مربع از پنج دهستان شامل مرکزی، کیشکور، مینان، سرکور و نسکند تشکیل شده و در 80 کیلومتری راسک مرکز شهرستان سرباز واقع شده است.
شهرستان سرباز با مرکزیت راسک با 190 هزار نفر جمعیت، 11هزار و 500 کیلومترمربع وسعت، 4 بخش 4 شهر 11 دهستان و 750 آبادی دارد و در 500 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان واقع شده است.
3043**3213

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *