به گزارش برگترین سایت تفریحی ایران فانی 20 به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد صفایی در گفتگو با نسیم سرخس، با تأکید بر اینکه وجود اماکن تفریحی، ورزشی، سرگرمی و توسعه فضای سبز از حقوق و انتظارات به‌جای شهروندان سرخسی است، اظهار کرد: اماکن تفریحی و فضای سبز نه‌تنها عاملی برای گذراندن اوقات فراغت سالم خانواده‌ها و فرزندان آن‌ها محسوب می‌شود، بلکه نقش بسزایی در امور اجتماعی خانواده‌ها و کاهش آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی دارد.

 

شهردار سرخس تصریح کرد: شهرداری سرخس با توجه به منابع کمی که در اختیار دارد، نیازمند حمایت شهروندان است تا در مسیر توسعه و آبادانی و همگام با ساخت‌وسازها و افزایش جمعیت و بزرگ‌تر شدن شهر امکانات رفاهی، سرگرمی، تفریحی و سیاحتی برای شهروندان به‌ویژه کودکان را فراهم کند.

 

وی خاطرنشان کرد: در همین راستا به‌زودی شاهد راه‌اندازی امکاناتی مانند استخر قایق‌سواری در پارک کودک شهر سرخس خواهیم بود.

 

صفایی اظهار داشت: کاشت گل، استقرار نیمکت، رنگ‌آمیزی المان‌ها و وسایل بازی، نصب روشنایی، استقرار وسایل بازی و ورزشی، ایجاد فضایی برای غرفه‌های ارائه‌دهنده غذاهای سنتی، کبابی و جگرکی از دیگر اقدامات شهرداری در پارک کودک است که امیدواریم موجبات ارتقای شورونشاط شهروندان گرامی را به همراه داشته باشد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *